A SIMPLE KEY FOR درب اتوماتیک UNVEILED

A Simple Key For درب اتوماتیک Unveiled

A Simple Key For درب اتوماتیک Unveiled

Blog Article

درب های اتومات متحرک فروشگاه ها، بانک ها، پارکینگ منازل ویلایی و مجتمع های مسکونی، مراکز خدماتی و بیمارستان ها، از جمله مکان هایی هستند که از درب اتوماتیک برای ورود و خروج، در آن ها استفاده شده است.

موتور به کار رفته در پکیج دانکر دارای مشخصاتی به شرح ذیل می باشد :

در هنگام انتخاب درب هوشمند شیشه ای از مشخصه‌های بسیار مهم که نیازمند حساسیت بیشتری در انتخاب است، چشمی درب هوشمند شیشه ای است. امروزه شرکت‌های متعددی در زمینه ارائه خدمات و محصولات درب اتوماتیک شیشه‌ای فعالیت می‌کنند و انتخاب بهترین درب با مشخصات استاندارد شاید مشکل باشد.

سایر درب‌های اتوماتیک نیز به کمک سنسورهای نوری یا حرکتی کار می‌کنند. در این سیستم‌ها، سنسور بالای درب‌ها نصب می‌شود و نسبت به نور و حرکت واکنش نشان می‌دهد. به همین دلیل حتی اگر قصد خروج یا ورود نداشته باشید زمانی که به اندازه کافی به این درب‌ها نزدیک شوید به صورت اتوماتیک باز یا بسته می‌شوند.

هر چقدر خدمات پس از فروش بهتر و قوی تر باشد و گارانتی طولانی ترین درب داشته باشد طبیعتا قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت.

برندهای ایرانی در زمینه جک پارکینگ بسیار خوب عمل کرده اند و محصولات خوبی را به بازار عرضه کرده اند، برندهایی مانند سیماران، یال، میلان، که خدمات پس از فروش مناسبی هم دارند. هر چقدر میزان تردد در ساختمانها زیاد باشد می بایست از جک درب پارکینگ بهتر و قوی تری استفاده نمود.ساختمانی با حداکثر ۲۰ یا ۳۰ واحد تردد خودرو می تواند از درب های اتوماتیک الکترومکانیک استفاده نماید، اما برای مجتمع های مسکونی یا تجاری با تردد بسیار بالا سیستمهای هیدرولیکی پیشنهاد می شوند.

درب های شیشه ای تاشو مدل های متفاوتی دارند و برند های ‌مختلفی نیز از این نوع درب ها در بازار وجود دارد.

به لطف قرقره ها و طناب ها، درب اتوماتیک این ظروف قادر بودند درهای معبدی را باز کنند.

قطعات به کار رفته در درب اتوماتیک در ۶ دسته قابل تفکیک هستند که در ادامه آن ها را عنوان خواهیم کرد.

در سنسور مادون قرمز درب اتوماتیک شیشه ای از نور مادون قرمز برای عملکرد باز و بسته شدن درب استفاده می‌شود.

راحتی: یکی دیگر از دلایل درب اتوماتیک محبوبیت درب اتوماتیک راحت بودن آن‌هاست. مصرف کنندگان یا مشتریانی که بسته های مواد غذایی در دست داشته باشند یا کودک همراهشان باشند به راحتی به کمک این درب‌های می‌توانند رفت و آمد کنند.

چشمی درب هوشمند شیشه ای، متناسب با ارتفاع درب نصب می‌شود. چرا که چشمی درب هوشمند شیشه ای بالای درب اتوماتیک نصب می شود درب اتوماتیک شیشه ای و موقعیت نصب آن متغیر است و با هر فضایی امکان جابجایی دارد.

ریاضیدان، هرون از اسکندریه مصر اولین درب اتوماتیک شناخته شده را اختراع کرد. او از گرمای آتش برای پمپاژ آب از یک ظرف به چند ظرف با فشار استفاده می کرد.

استفاده بهینه از مواد طبیعی و همچنین انرژی در هنگام ساخت درب، صرفه جویی در مصرف انرژی برودتی و حرارتی در حد ۳۰ تا ۵۰ درصد در سال، کنترل دما و ورود گرد و غبار در اماکن با تردد بالا، امکان استفاده از حد اکثر فضای موجود و همچین تولید بر اساس اندازه محل مورد نظر، بهره مندی از امکانات و خدمات ویژه جهت مکانهای خاص مثل بیمارستان ها و درمانگاه ها و غیره، دقت و کیفیت بسیار بالا به دلیل استفاده از طراحی های جدید و مدرن و مواد اولیه با کیفیت، زیبایی بخشیدن به نمای ورودی ساختمان ها، قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن درب اتوماتیک با توجه به عواملی همچون نوع مراجعین، میزان ترافیک محل، تغییر فصول سال و حتی ساعات شبانه روزی از اصلی ترین ویژگی هایی می باشد که درب اتوماتیک را از درب سنتی و دستی متمایز می گرداند.

Report this page